Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області інформує

Реалізуючи політику нашої держави у сфері приватизації державного майна, Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводить роботу по залученню інвесторів до управління підприємствами з корпоративними правами держави в статутних капіталах.
З метою формування ефективної структури власності, забезпечення надходжень грошових коштів від приватизації до Державного бюджету України та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2015 № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2016 роках, відповідно до плану – графіка, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 08 червня 2015 року, із змінами, Регіональним відділенням завершено підготовку до продажу державних пакетів акцій ПАТ «Херсонводбуд», ПАТ «Індустріальна скляна компанія», ПАТ «Машинобудівний завод «Аметист», ПАТ «Виробництво «Технік», ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20» та ПАТ «Червоний чабан».
Так, у результаті активної спільної роботи та узгоджених дій Регіонального відділення, ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20» і потенційних інвесторів, у листопаді 2015 року реалізовано пакет акцій ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20» на суму 84 002,00 гривень. Грошові кошти за вказаний пакет акцій надійшли на рахунок Фонду державного майна України в повному обсязі у належний термін.
Регіональне відділення, в межах повноважень, продовжує реалізацію завдань щодо наповнення Державного бюджету України та підвищення соціально-економічної ефективності виробництва шляхом залучення приватних інвесторів.

Таксон: