Регіональним відділенням ФДМ України по Херсонській області проведено день відкритих дверей

У Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Херсонській області 25 листопада 2015 року проведено День відкритих дверей.
В рамках заходу відбулась зустріч зі здобувачами магістратури Херсонського національного технічного університету за напрямком «Державна служба». Начальник Регіонального відділення Стахевич Тетяна Вікторівна, перший заступник начальника Дудченко Наталя Валентинівна, заступник начальника Биков Роман Юрійович спілкувались з відвідувачами та відповідали на їх запитання.
Знайомство з Регіональним відділенням починається зі стенда в фойє приміщення, на якому розміщена інформація за напрямками роботи, а також, зі сторінці Регіонального відділення на веб-сайті Фонду державного майна України, де можна ознайомитись з актуальною інформацією про потенційні об’єкти оренди та приватизації, проведення конкурсів СОД, про надходження коштів до Державного бюджету та інші новини.
Відвідувачі з неабиякою цікавістю прийняли участь в оглядовій екскурсії, ознайомились з роботою колективу Регіонального відділення, прийняли участь у бесіді з заступником начальника Биковим Романом Юрійовичем про особливості приватизації та оренди державного майна, про результати приватизаційних процесів на Херсонщині, про запровадження абсолютного новаторського способу продажу об’єктів за методом зниження ціни (голландського аукціону). В активному діалозі приймала участь начальник відділу організаційно-документального забезпечення та зв’язків з громадськістю Гурецька М.М.
У другій половині дня відбулась зустріч керівного складу Регіонального відділення з професійними учасниками ринку об’єктів нерухомості. Зустріч мала позитивний досвід для пошуку механізмів, які б активізували продаж невеликих державних об’єктів.
Підводячи підсумок Дня відкритих дверей у Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Херсонській області, можна сміло сказати, що він минув успішно. Завдяки активності відвідувачів час сплив непомітно.
Такі зустрічі з громадськістю є одними із основних засобів підвищення довіри до органів приватизації, сприяють обізнаності громадськості про порядок та механізми приватизаційних процесів, роботу органів приватизації.

Таксон: