Результати голосувань з питань порядку денного V сесії районної ради сьомого скликання

Результати голосувань з питань порядку денного

V сесії районної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до рішення  II сесії районної ради VІІ скликання від 10 грудня 2015 року № 4 «Про Регламент Великолепетиської районної ради сьомого скликання».

2. Про внесення змін до районної цільової програми «Розвиток освіти Великолепетищини - інвестиції в майбутнє регіону» на 2016-2018 роки.

3. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради VІІ скликання від               30 грудня 2015 року № 26 «Про районний бюджет на 2016 рік».

4. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради VІІ скликання від               30 грудня 2015 року № 26 «Про районний бюджет на 2016 рік».

5. Звіт директора Великолепетиської дитячо-юнацької спортивної школи Великолепетиської районної ради Херсонської області.

6. Звіт редактора суспільно-політичної газети «Таврійські вісті» Великолепетиського району Херсонської області.

7. Про районну програму підтримки суспільно-політичної газети «Таврійські вісті» на 2016 рік».

8. Про внесення змін до рішення LII сесії районної ради VI скликання від 19 грудня 2014 року № 446 «Про районну програму висвітлення діяльності районної державної адміністрації та її структурних підрозділів редакцією суспільно - політичної газети «Таврійські вісті» на 2015 -2017 роки».

9. Про внесення змін до рішення XXXIX сесії районної ради V скликання від 08 червня 2010 року № 364 «Про  Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання  соціальних послуг)».

10. Про внесення змін до рішення LV сесії районної ради VI скликання від 26 травня 2015 року № 477 «Про районну програму соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки».

11. Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації.

12. Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.

Категорія порядок денний :