Результати поіменного голосування з питань порядку денного ХІV сесії сьомого скликання

Результати поіменного голосування з питань порядку денного

ХІV сесії сьомого скликання

1. Про інформацію про стан законності та вжиті органами прокуратури заходи щодо її зміцнення на території Великолепетиського району у І півріччі 2016 року.

2.Про внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради VІІ скликання від  30 грудня 2015 року № 26 «Про районний бюджет на 2016 рік» (стосовно субвенції з обласного бюджету).

3. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради VІІ скликання від  30 грудня 2015 року № 26 «Про районний бюджет на 2016 рік» (стосовно наповнення його дохідної частини).

4. Про програму щодо створення містобудівного кадастру Великолепетиського району на 2016 – 2017 роки.

5. Про районну програму забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним житлом на період до    2019 року.

6. Про внесення змін до районної цільової програми «Розвиток освіти Великолепетищини – інвестиції в майбутнє регіону» на 2016-2018 роки.

7. Звіт директора комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Великолепетиської районної ради Херсонської області.

8. Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.