РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ ВІДПОВІДНО ДО "ВІЙСЬКОВОГО" ЗАКОНУ

Я – колишній військовослужбовець. У грудні цього року буду виходити на пенсію за вислугою років. Але я зараз працюю охоронцем і не хочу звільнятись. Чи вплине при призначенні пенсії факт моєї роботи і чи потрібно мені звільнитись?
 
Ні, факт роботи не виплине на розмір Вашої пенсії.
Відповідно до статті 54 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (у редакції Закону України № 2148-VIII від 03.10.2017), з 1 жовтня 2017 року пенсії виплачуються без урахування одержуваної заробітної плати (доходу).

 

Категорії статті РДА: