Щедрували, з Новим роком вітали!

Напередодні святкування Нового року за старим стилем, за народними традиціями, з колядками та щедрівками до районної державної адміністрації завітали щедрувальники – учні КЗ «Великолепетиський опорний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів», Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Малолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, аби привітати керівництво району, працівників райдержадміністрації з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.
Щедрувальники виконували колядки та щедрівки, бажали працівникам державної установи щастя і здоров’я, достатку і добробуту, усіляких гараздів у Новому році. Разом з ними до державної установи завітали піднесений настрій, відчуття святковості та радості.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко вручив щедрувальникам гостинці, побажав їм здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, а колектив районної державної адміністрації подякував гостям за щирі побажання гучними оплесками.