ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ ОСОБІ, ЯКА БРАЛА УЧАСТЬ У РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Мій син, 1989 року народження, брав участь у Революції Гідності та отримав ІІ групу інвалідності. Але до 2014 року він мав лише один рік і сім місяців страхового стажу. Чи має він право на призначення пенсії по інвалідності за наявності такого стажу?
Відповідно до частини другої статті 32 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (із змінами, внесеними згідно із Законом України № 1010-VIII від 18.02.2016 року), якщо інвалідність настала внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революції Гідності), у особи, яка звернулася за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року, то пенсія по інвалідності призначається особі незалежно від наявності страхового стажу.

Категорії статті РДА: