ЩОДО ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ У ГРИВНЯХ

Пенсію мені було призначено у 2008 році у розмірі 2954,32 грн. На той час курс гривні по відношенню до долара США становив 1 до 8. Тобто, у 2008 році розмір моєї пенсії складав 369,29 доларів США. Сьогодні, у зв’язку із збільшенням такого курсу, мій розмір пенсії становить 113,63 доларів США (у співвідношенні 1 до 26). Чому мені виплачують пенсію у гривнях, а не у будь-якій іншій валюті?
Відповідно до статті 99 Конституції України, грошовою одиницею України є гривня.
Указом Президента України від 25.08.1996 № 762 "Про грошову реформу в Україні" визначено, що виплата заробітної плати, стипендій, пенсій, допомог, інших грошових виплат населенню проводиться з 2 вересня 1996 року лише у гривнях.
У зв’язку із чим, виплата пенсії Вам здійснюється у національній валюті – гривні.

Таксон: