Служба занятості пропонує: професійне навчання, стажування майбутніх працівників

Великолепетиський районний центр зайнятості запрошує роботодавців до співпраці з метою укомплектування вакансій, адже ми не лише надаємо послуги з працевлаштування безробітним, сприяючи  у підборі підходящої роботи, а й забезпечуємо потребу роботодавців у кваліфікованих працівниках. До послуг роботодавців служба зайнятості пропонує: професійне навчання, стажування майбутніх працівників, компенсація витрат єдиного внеску та інші послуги, передбачені Законом України «Про зайнятість населення». Одним із дієвих засобів підбору працівників є перегляд відеорезюме безробітних, адже це займає мінімум часу, проте надає максимум інформації про шукача роботи: освіта, досвід, професійно важливі особистісні якості. Восени співпраця з роботодавцями активізується, так як проводиться робота щодо комплектування груп на навчання та підвищення кваліфікації за актуальними професіями, а саме: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів» (категорії В, Д, Е),

«Продавець продовольчих (непродовольчих) товарів», «Касир торговельного залу», «Овочівник. Плодоовочівник». На сьогодні у центрі зайнятості є декілька заявок на навчання безробітних та подальшого працевлаштування  у сільськогосподарські підприємств району за даними професіями, що не втрачають своєї актуальності. Навчання безробітних починається у жовтні – листопаді 2017 року за умови укомплектування груп. Навчання проходить в учбових закладах області, України та, зокрема, у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Навчання для безробітних безкоштовне, проїзд до учбового закладу та у зворотному напрямку компенсується, за необхідності місце проживання надається у гуртожитку безкоштовно.

Звертаємо увагу роботодавців на можливості укомплектування своїх підприємств кваліфікованими працівниками на перспективу, бо нерідко від роботодавця звучить вислів: «Мені потрібні кваліфіковані працівники, і сьогодні». Виникає дефіцит кваліфікованих працівників, тому сьогодні служба зайнятості чекає керівників підприємств для співпраці.
Крім навчання також пропонуємо інші форми підвищення конкурентоспроможності безробітних, так як стажування та курсова підготовка, яка передбачає не лише теоретичні години, а у більшості — практичні заняття. Після закінчення курсів безробітний отримує документ державного зразка — свідоцтво з присвоєнням кваліфікації чи розряду та наданням професії.
Вищезазначені професії це лише невеликий перелік професій, за якими можлива організації профнавчання, тому за детальною інформацією звертайтеся до Великолепетиського районного центру зайнятості.

Категорія ради та інші органи: