Соціальна та професійна адаптація учасників АТО

Професійна адаптація учасників АТО здійснюється згідно нового Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня  2017 року № 432.
Оплата послуг із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня  2015 року № 179.
Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції спрямовані на відновлення та вдосконалення їх професійних навичок і вмінь, як невід’ємної складової адаптації до життя в мирних умовах підвищення конкурентоспроможності на ринку праці шляхом професійного навчання, а також надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг з цих питань.
Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції охоплює всіх учасників АТО, які безпосередньо приймали участь в зоні проведення антитерористичної операції.
Для отримання послуг з професійної адаптації учасник АТО письмово звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).
За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації за адресою: вул. Соборна, 6, каб. № 10, тел. 2-12-68.
Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.