Соціальні послуги на території Катеринівської сільської ради надаються якісно і в повному обсязі

На території Катеринівської сільської ради соціальним працівник Аллою Леонідівною Лисенко обслуговується 9 підопічних, з них – 5 учасників війни, 4 – діти війни. Соціальні послуги надаються якісно і в повному обсязі згідно встановленого графіка. Соціальний працівник здійснює для підопічних основні послуги: здійснює оплату комунальних послуг; забезпечує продуктами харчування; купує та доставляє ліки; за потребою здійснює виклик лікаря; прибирає житло; прасує білизну; здійснює дрібний ремонт одягу; доставляє до будинку воду, дрова, вугілля на день; прибирає подвір’я; посезонно виконує роботу на присадибній ділянці.
Усі підопічні на зиму забезпечені дровами та вугіллям.