Засідання громадської ради

Відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

06 лютого 2018 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.
Засідання розпочалось з доповіді голови Громадської ради Галини Зінченко, яка звітувала перед присутніми про роботу ради за 2017 рік та зазначила, що протягом звітного періоду відбулося чотири засідання Громадської ради та два засідання за «круглим столом», введення в практику заслуховування на засіданнях Громадської ради керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації з того чи іншого напрямку діяльності або виконання районної програми, організація та участь у низці зустрічей, семінарів тощо з обговорення найактуальніших питань району. Звернула увагу, що керівниками районної влади надавалась суттєва допомога для організації роботи Громадської ради.

На засіданні Громадської ради при районній державній адміністрації обговорили питання стану охорони здоров’я у районі

14 листопада 2017 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Серед запрошених були: головний лікар КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Петро Сайтарли, головний лікар КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Шевель, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олексій Коновалов. Метою засідання стало обговорення стану охорони здоров’я у районі.
На початку зібрання голова Громадської ради Галина Зінченко зазначила, що потреба у розгляді питання «Про стан надання медичних послуг у Великолепетиському районі» була зініційована членами Громадської ради задля покращення системи надання медичних послуг населенню в подальшому.

Проведено засідання Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації

30 серпня 2017 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка відбулося чергове засідання Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації, на якому були розглянуті питання: «Про систему отримання адміністративних послуг у Великолепетиському районі», «Про стан надання пільг у Великолепетиському районі».
З першого питання присутніх інформувала завідувач сектора з надання адміністративних послуг відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Вікторія Шевченко, яка повідомила, що з листопада 2013 року при Великолепетиській районній державній адміністрації функціонує Центр надання адміністративних послуг, який надає 59 послуг. Мешканці району можуть отримати через ЦНАП 13 послуг відділу у Великолепетиському районі Головного управління Держгеокадастру, 4 – відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, 4 – Управління Держпродспоживслужби у Великолепетиському районі, 1 – Великолепетиського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, 1 – Великолепетиського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області.

Проведено чергове засідання Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації

26 червня 2017 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації, на якому були розглянуті питання: «Про оздоровлення та відпочинок дітей шкільного віку у районі», «Про стан дотримання чинного законодавства у сфері захисту прав споживачів, зокрема підприємством енергопостачання».
З першого питання присутніх інформували головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації, член Громадської ради Валентина Пуляєва та начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Олексій Коновалов. Як повідомила Валентина Пуляєва, з метою проведення відпочинкової кампанії для школярів на території району з 01 червня поточного року працювали 13 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей, а з 12 червня на базі Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з приїздом англомовного волонтера розпочав роботу мовний табір з вивчення англійської мови, де школярі мали можливість удосконалювати свої знання з англійської мови. На період роботи таборів педагогічні працівники розробляли для дітей тематичні дні, під час яких проводили цікаві розважальні програми та конкурси. За сприяння сільських рад діти мали можливість відвідати історичні куточки області, а школярі з с. Мала Лепетиха відвідали старовинний Львів.

Проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Роль громадськості у питанні екологічного стану населених пунктів району»

12 квітня 2017 року напередодні Всесвітнього дня довкілля на базі Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 за ініціативи голови Громадської ради при районній державній адміністрації Галини Зінченко відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Роль громадськості у питанні екологічного стану населених пунктів району». У заході взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко, члени Громадської ради при райдержадміністрації, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг, Великолепетиський селищний голова Микола Сінькевич, спеціаліст з благоустрою Великолепетиської селищної ради Ігор Лященко, керівник СКГ «Сількомунгосп» Юрій Щомак,керівництво таучні Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1та громадськість.

За об’єднаними громадами – майбутнє

З метою роз’яснення основних аспектів Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та методики формування спроможних територіальних громад за ініціативи голови Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації Галини Зінченко та членів Громадської ради у малому залі районного Будинку культури 14 березня 2017 року відбулася зустріч директора Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксани Сілюкової, спеціаліста цього ж Центру Оксани Бузак з керівництвом району, секретарем селищної ради, головами сільських рад, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району, громадськістю.

Проведено чергове засідання Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації

02 лютого 2017 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка відбулося чергове засідання Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації.
На засіданні членами Громадської ради було визначено пріоритетні напрямки діяльності Громадської ради, обговорено та ухвалено Положення про Громадську раду при Великолепетиській районній державній адміністрації, затверджено регламент Громадської ради при райдержадміністрації та план роботи на І квартал 2017 року.
Під час зібрання голова Громадської ради при райдержадміністрації Галина Зінченко внесла пропозицію щодо розподілу обов’язків, координації взаємодії членів Громадської ради з установами, організаціями, селищною та сільськими радами.

Відбулися установчі збори Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації

20 січня 2017 року у читальному залі районного Будинку культури відбулися установчі збори Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації.
Участь у роботі установчих зборів взяли представники громадських об’єднань, які подали документи для участі в установчих зборах, а також представники органу влади.
Зі вступним словом до учасників установчих зборів звернувся перший заступник голови райдержадміністрації, голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації Олександр Трохименко, який наголосив на тому, що головною метою діяльності Громадської ради є побудова конструктивного діалогу між громадою і владою. Задля вирішення важливих соціально-економічних проблем району необхідна співпраця органів державної влади з громадським активом району, тому Громадська рада повинна бути містком між владою і населенням, вміти прислухатися до громадськості та донести її думку до влади.

До відома членів громадської ради!

03 грудня 2015 року о 14.00 у залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при районній державній адміністрації.
 

До відома членів громадської ради!

23 червня 2015 року о 15.00 у залі засідань райдержадміністрації відбудеться позачергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації.

Сторінки

Підписатися на RSS - Засідання громадської ради