Захист прав дитини

Проведення профілактичного рейду

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, надання дітям соціального захисту 14 листопада 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальним працівником Малолепетиської сільської ради проведено профілактичні рейди „Діти вулиці”, „Підліток”, „Сім’я” на території с. Мала Лепетиха.
У ході проведення рейду обстежено умови проживання 6 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 3 сім’ях, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, яка перебуває під опікою. За результатами складено акти обстежень умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди.

Захист прав дітей

17 жовтня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко за участю керівників відділів та служб району провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання:
- Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав гр. К. О. відносно малолітньої доньки К. В.
Питання винесене на розгляд комісії детально вивчене, за результатами одноголосно прийнято рішення про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої доньки.
Підводячи підсумок засідання комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко зазначив, що батьки  зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей. Разом з тим, батьки несуть відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дитини, невиконання та ухиляння від виконання батьківських обов’язків. 

Захист прав дітей

04 жовтня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко за участю керівників відділів та служб району провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто 8 питань:
- Про стан виконання гр. А. О. і гр. В. О. батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей та доцільність чи недоцільність позбавлення їх батьківських прав.
- Про взяття на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 3-х малолітніх, що виховуються у родині матері – гр. С. І.
- Про взяття на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах малолітньої, що виховується у родині матері – гр. Є. Т.

Всеукраїнський профілактичний рейд „Урок”.

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, листа обласної районної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 6721/0-17/58 „Про організацію та проведення Всеукраїнського заходу „Урок”, з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням, на початок навчального року, усунення причин цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності 15 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інструктором по роботі з громадськими формуваннями з питань охорони громадського правопорядку Великолепетиської селищної ради проведено профілактичні рейди „Урок”, „Сім’я” на території смт Велика Лепетиха.

Всеукраїнський рейд «Урок»

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, листа обласної районної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 6721/0-17/58 „Про організацію та проведення Всеукраїнського заходу „Урок”, з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності 14 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд „Урок”, „Сім’я”, „Діти вулиці”, „Підліток” на території с. Демидівка, с. Запоріжжя, с. Катеринівка, с. Костянтинівка, с. Миколаївка, смт Велика Лепетиха.

Всеукраїнський профілактичний рейд „Урок”

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, листа обласної районної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 6721/0-17/58 „Про організацію та проведення Всеукраїнського заходу „Урок”, з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності 13 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальним працівником Малолепетиської сільської ради проведено профілактичні рейди „Урок”, „Сім’я” на території с. Мала Лепетиха.

Захист прав дітей

12 вересня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко за участю керівників відділів та служб району провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто 2 питання:
- Про доцільність чи недоцільність влаштування дитини до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів;
- Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилася у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
При розгляді першого питання комісією враховано, що Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки і постановою Кабінету Міністрів України від 09 серпня  2017 року № 576 «Про внесення змін до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини та Положення про загальноосвітній навчальний заклад» обмежено перелік підстав для зарахування дітей до інтернатних закладів, а також забезпечено колегіальне прийняття рішень щодо доцільності влаштування дітей до інтернатних закладів.

Всеукраїнський рейд «Урок»

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, листа обласної районної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 6721/0-17/58 «Про організацію та проведення Всеукраїнського заходу «Урок» та листа Міністерства соціальної політики України з відповідного питання, з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням, на початок навчального року, усунення причин цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності 07 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представником Князегригорівської сільської ради проведено профілактичний рейд «Урок», «Сім’я», «Діти вулиці», «Підліток» на території Князегригорівської сільської ради (с. Князе-Григорівка, с. Середнє).

Всеукраїнський рейд «Урок»

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, листа обласної районної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 6721/0-17/58 «Про організацію та проведення Всеукраїнського заходу «Урок», з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням, на початок навчального року, усунення причин цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності 06 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором ювенальної превенції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області, інспектором з питань сім’ї, дітей та молоді Рубанівської сільської ради проведено профілактичний рейд «Урок», «Сім’я», «Діти вулиці», «Підліток» на території с. Рубанівка.

Всеукраїнський рейд «Урок»

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, листа обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 6721/0-17/58 „Про організацію та проведення Всеукраїнського заходу „Урок”, з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням, на початок навчального року, усунення причин цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності 05 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором ювенальної превенції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області проведено профілактичний рейд „Урок”, „Сім’я”, „Діти вулиці”, „Підліток” на території смт Велика Лепетиха.

Сторінки

Підписатися на RSS - Захист прав дитини