КП "ЦПМСД" Великолепетиської районної ради

УКРАЇНА
 
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
Р І Ш Е Н Н Я
XXXIII сесії сьомого скликання
 
 
30.01.2018  № 387
 
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного
лікаря комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної
медико-санітарної допомоги» Великолепетиської районної ради Херсонської області   
 
 
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 9 статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27 грудня 2017 року №1094, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики, комунальної власності, етики, законності та правопорядку, районна рада
 
В И Р І Ш И Л А:
 
  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської районної ради Херсонської області.
2. Доручити голові районної ради сформувати склад конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору, визначивши голову та секретаря комісії, про що видати відповідне розпорядження.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань гуманітарної політики, комунальної власності, етики, законності та правопорядку.
 
 
Голова районної ради                                                                 Т. О. Верховська
 
УВАГА!
З 01 лютого 2018 року розпочату формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору головного лікаря комунального підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Великоелпетиської районної ради Херсонської області.

 

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.

Підписатися на RSS - КП "ЦПМСД" Великолепетиської районної ради