Районна рада

Звіт голови Великолепетиської районної ради на ХІ сесії районної ради шостого скликання від 6 вересня 2011 року

Шановна громадо!

У звітному періоді були вжиті заходи для забезпечення виконання районною радою повноважень, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”.   
 До районної ради шостого скликання обрано 28 депутатів у багатомандатному виборчому окрузі та одномандатних мажоритарних виборчих округах. Партію регіонів у районній раді представляють 19 депутатів, Комуністичну партію України – 5 депутатів, Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 2 депутати, Аграрну партію України –  1 депутат, Політичну партію “Сильна Україна” – 1 депутат.  
 У складі депутатського корпусу районної ради переважно фахівці сільського господарства, педагоги, медики, приватні підприємці,   державні службовці, які націлені на конструктивну роботу. У районній раді зареєстрована одна депутатська фракція Партії регіонів (керівник Шокін П.М.).
 В умовах сучасного життя депутати сприяють розвитку життєдіяльності нашого району, впливають на   розширення виробництва сільськогосподарської та промислової продукції, розв’язують назрілі проблеми в соціальній сфері.
 Усі найважливіші питання: бюджетні, економічні, соціальні, вирішуються спільними зусиллями, відкрито і виважено.
Районна рада здійснює діяльність сесійно через створені нею органи. Це колективний представницький орган з притаманними йому формами і методами роботи, де все ґрунтується на спільному опрацюванні питань, прийнятті колективних рішень, здійснення відповідного контролю за їх виконанням.
У звітному періоді проведено 9 сесій, на яких прийнято 76  рішень. Кожне з них було попередньо розглянуто на спільних засіданнях постійних комісій районної ради чи опрацьовано в галузевих постійних комісіях та робочій групі з підготовки сесій.    
На першій та другій сесіях районної ради прийнято  низку рішень з організаційних питань, обрано голову районної ради, заступника голови районної ради Коноваленка М.М., постійні комісії, утворено президію, затверджено регламент районної ради, структуру, чисельність та положення про виконавчий апарат. Внесено зміни до  районного бюджету на 2010 рік і затверджено порядок проведення витрат з районного бюджету в січні-березні  2011 року.  
Третя сесія районної ради затвердила програму економічного і соціального розвитку району та районний бюджет на 2011 рік,  цільові програми: розвитку малого підприємництва у районі на 2011-2012 роки, дошкільної освіти на період до 2017 року, роботи з обдарованою молоддю на 2011-2014 роки, підтримки суспільно-політичної газети  “Таврійські вісті”.
З прийняттям на сесії програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік визначено завдання, головні дії та критерії розв’язання нагальних проблем.
У  промисловості першочергова увага спрямовується на досягнення збалансованої роботи підприємств усіх форм власності, активізацію інноваційної та виробничої діяльності у переробному комплексі, створення нових робочих місць, наповнення місцевого ринку товарами та послугами, збільшення обсягів промислового виробництва.  Реалізація заходів дасть можливість виробити промислової товарної продукції на суму 25,9 млн. грн., отримати приріст обсягів виробництва на 0,8 %.
В агропромисловому секторі намічено шляхи удосконалення технічного та технологічного оновлення галузі, відновлення зрошення, запровадження високопродуктивних сортів і гібридів сільськогосподарсь-ких культур, доведення питомої ваги зернових у структурі посівних площ до 50%, раціональне та ефективне використання земельних ресурсів.
У сфері надання послуг зв’язку планується модернізація телеінформаційних мереж та забезпечення доступу до мережі Інтернет.
У галузі освіти буде реалізовуватися черговий етап переходу загальноосвітніх закладів на новий зміст та структуру навчання, зміцнюватися матеріально-технічна база закладів освіти. 
Підписатися на RSS - Районна рада