Привітання освіта

Шановні працівники освіти!

 Вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Вам вірять, Вас люблять і шанують.
Зичимо Вам, дорогі освітяни, доброго здоров'я, невичерпних творчих сил, професійних досягнень, натхнення, щастя і довгої людської пам'яті.
 
З повагою від колективу
 
Відділу освіти, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації та Комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Великолепетиської районної ради

Вітаємо зі святом

 
Шановні освітяни!
 
 
Прийміть щирі привітання з вашим професійним святом - днем працівників освіти!
У цей день кожний з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, неодмінно з теплотою і любов'ю згадує свого першого вчителя, вихователя, рідну школу.
Ви з високою відповідальністю служите найшляхетнішій справі і гідні самої щирої вдячності за терпіння, мудрість і вірність обраній професії.
Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Як би не вирували політичні пристрасті в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – Рідна Земля, Мамина Любов, Погляд Першої Вчительки.
Адже саме Учитель є справжнім компасом у житті, в нього черпають сили для підкорення нових висот, він заглядає у минуле, живе в сьогоденні, намагаючись зробити його кращим, прокладає місток у майбутнє.
У переддень свята особливо теплі вітання ветеранам педагогічної праці. Саме від вас виходить

Вітаємо с ювілеєм!

 

29 квітня 2012 року відзначає ювілейний день народження директор Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
 
Карпачова Ганна Григорівна
 
Прекрасну жінку, шанованого директора та педагога, урочисто і щиро вітаємо з Ювілеєм!
Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут.
Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі - підтримка, вдома—увага, у серці - світло від людської вдячності.
 
З повагою,
 
Начальник відділу освіти                                         А. Періг
 
Голова райкому профспілки працівників освіти               В. Пуляєва

З пасхою Христовою!

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця Вітаємо учителів,учнів, батьків  і колег з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут. Всіх Вам земних благ!
 
 
Начальник відділу освіти                                                                                    А. І. Періг
 
Голова райкому профспілки працівників освіти                         В. М. Пуляєва

Вітаємо с ювілеєм!

 

14 березня відзначає ювілейний день народження директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Франіца Валентина Олександрівна

 
Прекрасну жінку, шанованого директора та педагога, урочисто і щиро вітаємо з Ювілеєм!
Щиро зичимо Вам сил і наснаги для здійснення найсвітліших сподівань та задумів. Щоб Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості і надалі слугували на благо розбудови навчального закладу на чолі з Вами, зміцненню та процвітанню України.
Нехай у Вашій душі та будинку поселяться гармонія і благодать, а здоров’я потішить своєю постійністю!
У цей прекрасний ювілей
Хай доля Вам сміється журавлина,
Поля розлогі колосом цвітуть.
Нехай червоні ягоди калини
Щасливу осявають путь.
Нехай дає наснаги Вам земля,
Десятки літ ще мріяти, любити !
Хай рідна пісня серце окриля,
В здоров’ї й радості багато літ прожити.
 
 
З повагою,
 
Начальник відділу освіти                                                  А. Періг
 
Голова райкому профспілки працівників освіти               В. Пуляєва

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!

23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв'язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Ми були і є свідками радикальних змін, які відбуваються і в нас, і в усьому світі. В інших вимірах живе й наше суспільство. Але не можна забувати, відкидати все те, що цьому передувало. Священною є пам'ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.
Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.
Користуючись нагодою, хочу привітати Вас з Днем захисника Вітчизни, побажати
Підписатися на RSS - Привітання освіта