Діяльність лікарні

Проведено безоплатне консультування і профілактичний огляд населення Великолепетиського району (видео)

Проведено безоплатне консультування і профілактичний огляд населення Великолепетиського району (видео)

Проведено безоплатне консультування і профілактичний огляд населення Великолепетиського району

З метою виявлення передпухлинних та онкологічних захворювань У Великолепетиському районі бригадою фахівців-онкологів комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер» у складі онкогінеколога, онкоуролога, онкохірурга 31 липня та 01 серпня 2017 року – у поліклінічному відділенні КП «Великолепетиська ЦРЛ», 02 серпня – Рубанівська ЛА ЗПСМ, 03 серпня – Князегригорівська ЛА ЗПСМ, 04 серпня – Малолепетиська ЛА ЗПСМ проводилось безоплатне консультування і профілактичний огляд населення.        
Лікарями проводилися:
- огляд уролога (чоловіки старші за 40 років - з метою ранньої діагностики раку передміхурової залози та прямої кишки);- огляд гінеколога (з метою ранньої діагностики онкологічних та передракових захворювань жіночої статевої сфери та молочних залоз);

Пам'ятка для населення щодо профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань

З настанням теплого періоду зростає вірогідність захворювання гострими  кишковими інфекціями. Для попередження кишкових інфекцій, які ще влучно називають хворобами "брудних рук", необхідно дотримуватись простих і доступних кожному правил: 
- суворо дотримуйтеся правил особистої гігієни, ретельно мийте руки перед їжею, після повернення з вулиці і після кожного відвідування вбиральні; при кашлі і чханні рекомендується прикривати ніс і рот одноразовими серветками і викидати їх після використання в сміттєву урну, після чого вимити руки або обробити їх вологою серветкою, обробляйте руки дозволеними для цих цілей дезінфектантами. Не забувайте помити руки дітям, змалку привчайте їх до правил особистої гігієни;
- вживати в їжу тільки ретельно миті овочі, фрукти, ягоди, а для маленьких дітей  ці продукти обов'язково потрібно обдати кип'ятком;
- особливу увагу звертайте на харчування дітей до року: давайте дитині лише свіжі продукти, в якості яких ви не сумніваєтеся, користуйтеся індивідуальним посудом;

Пам'ятка профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Серед інфекційних захворювань особливе місце займають гострі кишкові інфекції: дизентерія, сальмонельоз, черевний тиф, паратифи А і В, холера, харчові токсикоінфекції та ін. Інфекційні хвороби цієї групи спричиняються різними збудниками: найпростішими, бактеріями, вірусами. Що ж є спільного між ними? Чому в одну групу увійшли захворювання, появу яких спричиняють мікроорганізми різних біологічних видів? Всю цю групу об’єднує те, що основне місце перебування хвороботворного початку і розвитку хвороби - кишечник людини (чи тварини). Ці хвороби виникають внаслідок потрапляння в організм мікробів із забрудненими харчовими продуктами, водою і через брудні руки. Звідси й загальний механізм передачі інфекції, так званий фекально-оральний, при якому збудник з кишечника хворого чи носія інфекції потрапляє у зовнішнє середовище, потім через рот у шлунково-кишковий тракт здорової людини і викликає захворювання.

Здай кров – збережи життя

13 липня 2016 року на базі КП «Великолепетиська ЦРЛ» відбудеться черговий Дня Донора. В організації заходу братимуть участь працівники Каховської філії КУ «Херсонський обласний Центр Служби Крові України», ЦПМСД, КП «Великолепетиська ЦРЛ» за сприянням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Служба крові — це важлива ланка системи охорони здоров’я, яка забезпечує її повноцінну роботу у «мирні» будні і в надзвичайних ситуаціях, а отже є стратегічним гарантом безпеки країни. Це розуміють у всьому світі й дбають про те, щоб вона як найповніше відповідала сучасним реаліям. Потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями, такими як: важкі опіки, недокрів'я, значна втрата крові в результаті травми, аварії, операції, гнійно-септичні захворювання, важке проходження пологів тощо. Тому кожен донор, який здає кров, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.

Про американську програму бізнес стажування «Управління поліклініками та приватними медичними установами»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Управління поліклініками та приватними медичними установами».
Термін стажування у США: з 10 вересня до 1 жовтня 2016 року.
Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 2 червня 2016 року.
Для участі у Програмі стажування запрошуються:

«1939-1945. Пам`ятаємо! Перемагаємо!»

З нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні колектив КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» взяв участь в мітингу-реквіємі «1939-1945. Пам`ятаємо! Перемагаємо!».

Медична галузь Великолепетищини на 8-му рейтинговому місці

Згідно постанови КМУ від 28.12.2000 року №1907 «Про моніторинг здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я та наказу МОЗ України «Про рейтингову оцінку стану здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я» з 2010 року щорічно проводиться моніторинг стану здоров’я населення, а також якості та доступності медичної допомоги, ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я». Оцінюють роботу медичної галузі за 6 розділами роботи (враховується 46 показників).
За повідомленням Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації наша область посіла 10 десяте рейтингове місто. Разом з тим, медична галузь Великолепетиського району на 8-му місці серед 22 у нашій області.

Сторінки

Підписатися на RSS - Діяльність лікарні