Громадське обговорення

Про підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів району за 2017 рік говорилося під час зустрічі з громадськістю

24 січня 2018 року у залі засідань районної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка за участю начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ірини Мамаєвої відбулася зустріч з представниками громадських об’єднань та громадськості, на якій говорилося про підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів району за 2017 рік.
Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Мамаєва поінформувала присутніх про те, що у 2017 році до загального фонду місцевих бюджетів району мобілізовано 62180,8 тис. грн. податків і зборів, що становить 119,6 % до планових показників. Виконання взятих зобов’язань за доходами забезпечено всіма бюджетами, що входять до складу бюджетної системи району.
Зі слів начальника фінансового управління районної державної адміністрації, аналізуючи виконання дохідної частини бюджету району у розрізі податків, прослідковується, що планові показники виконано по всіх джерелах надходжень. У порівнянні з 2016 роком надходження до місцевих бюджетів збільшилися на 49,1% Найвищий приріст досягнуто Великолепетиською селищною радою (59,5 %) та районним бюджетом (55,6 %). Найменший приріст забезпечено Демидівською (20,0 %) та Рубанівською (28,1 %) сільськими радами.
Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу, на усі запитання представників громадськості та громадських об’єднань були надані вичерпні відповіді.

 
Підписатися на RSS - Громадське обговорення