Культура

ЛЕПЕТИСЬКЕ КАРАОКЕ

Міжнародний День молоді Лепетищина зустріла весело та творчо, на центральній площі селища відбулася шоу-програма «Лепетиське караоке», яку підготували та провели працівники Великолепетиського районного Будинку культури.
У першому турі програми глядачам було запропоновано виконати  українську, всім відому, пісню «Червона рута». За результатами прослуховування було обрано чотири учасника – Дарина Гаврилюк, Анастасія Худолій, Валентина Чеботарьова та Анастасія Пікалова. Після знайомства з учасницями, їм було запропоновано список пісень, з яких вони обрали собі ті, що їм більше до душі.
У другомі турі караоке вокальну битву залишили Валентина Чеботарьова та Анастасія Пікалова, які намагалися викладатися на всі сто відсотків, але їм трішки не вистачило вокальної майстерності та оплесків глядачів. Для покращення голосу, учасниці отримали заохочувальні призи – яйця.
Фіналісти програми, Дарина Гаврилюк та Анастасія Худолій, зійшлися у співочому двобої, виконуючи пісні та збираючи гроші.

ТРАДИЦІЇ БЛАГОДІЙНОСТІ

Хочете, щоб наше суспільство було кращим? Читайте книги! А якщо ви вболіваєте за нашу районну бібліотеку, то поділіться своєю домашньою книгозбірнею, як це зробили наші односельці: Микола Погорілий, Аліна Толочко, Людмила Халус та Алла Горішня.  Вони подарували книгам друге життя, надавши можливість іншим читачам бібліотеки поринути у світ зарубіжної, історичної та сучасної літератури. Повірте, кожен дарунок важливий для нас. Ми, працівники центральної районної бібліотеки ім. О М. Семашка, з великою вдячністю ставимося до такої благодійності.
Дорогі дарувальники! Ваше піклування про бібліотеку не пропаде дарма, а впаде зернинкою в землю освіти та культури і проросте повагою до друкованого слова. Будьте добрими та чуйними! Несіть людям радість і захоплення, ДАРУЙТЕ КНИЖКИ, своїм позитивним прикладом підвищуйте рівень читацької культури мешканців нашого селища та району.

Ремонт Малолепетиського сільського будинку культури

З метою формування здорового способу життя, а це організація змістовного дозвілля молоді та підлітків, організація спортивних змагань, роботи секцій та гуртків, конкурсів, свят, тематичних вечорів, проведення заходів, які направлені на подолання негативних явищ у молодіжному середовищі, працює сільський будинок культури  в селі Мала Лепетиха. Це особливо важливо в наш час, коли збільшується вживання алкоголю, наркотиків, зростання злочинності. А заняття масовим спортом, художньою самодіяльністю виступає своєрідною формою залучення молоді до організованої діяльності, що підносить і збагачує духовні потреби людини, її внутрішній світ, естетичний смак, моральну культуру поведінки.
Можна сказати, що працівники Малолепетиського сільського будинку культури працюють з віддачею і люди різного віку до них тягнуться. Адже після пісень та змістовного відпочинку і настрій поліпшується, і на душі світлішає, і здоров’я додається.

МОЛОДІ! ТВОРЧІ! НАТХНЕННІ! (фото)

25 червня 2017 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з КЗ «Великолепетиський районний будинок культури» на центральній площі селища забезпечено святкування Дня молоді та Дня Конституції України.
Святкова програма складалася з двох частин: урочиста концертна програма до Дня Констиуції України „Вимріяна поколіннями” та святкова концертна програма „Молоді, творчі, натхненні” за участю Херсонського обласного  училища культури.
Розпочалося святкування з виїзду на площу Миру учасників мотопробігу „Молоді! Сильні! Незалежні!”, одягнених у вишиванки з  державними прапорами.

Сльоза зорі стоїть над обеліском

41-й. Гіркі шляхи відступу. Згарище на місці сіл, чорні руїни там, де зовсім недавно вирувало щасливе життя. 41-й. Рік небаченої людської мужності. Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців.
У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника, тому згідно з Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні», 22 червня поточного року працівники комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» взяли участь у засіданні ветерансько-волонтерського клубу «Життєлюб» приурченому цій скорботній даті.  

Японія - країна див

Якщо мене хто–небудь запитає:
«Яка вона – Японії душа?»
Скажу, що схожа
На квітучих вишень в ранкових горах.
 Ніжний аромат!
(Моторі Норінага)
З метою ознайомлення учнів з національними традиціями та культурною спадщиною Японії 13 червня 2017 року бібліотекарі Комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» для учнів літнього оздоровчого табору Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 здійснили подорож в країну, яку називають дуже дивно – «Країна-навпаки», намагались привідкрити завісу унікальності Країни Вранішнього Сонця – Японії. Чому саме  ця країна? Тому, що 2017 рік за ініціативою президента України оголошено Роком Японії в Україні.

Літо з книгою

Ура! Канікули! Ось нарешті настало довгоочікуване літечко, закінчилися навчання в школі. Настав час канікул, але це не означає, що треба забути про книгу. Адже без  найкращого друга - книги - і канікули нудні ... Саме з метою довести ці слова, залучити школярів до читання та нагадати про нашу бібліотеку, про те що на канікулах треба читати, бібліотекарями Комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О.М. Семашка»  09 червня 2017 року для учнів літнього шкільного табору Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,  було проведено пізнавально-розважальну програму «Ерудит - 2017».
У формі ігор для дітей двох команд «Жваві» та «Кмітливі» були проведені різноманітні літературні конкурси та вікторини, за перемогу в яких діти отримували бали у формі маленьких символічних подарунків.  Найактивішими учнями  виявилися Густенко Андрій, Густенко Анастасія, Артюх Віталій, Бойко Софія і Тарнавська Міланія, які розділили між собою перші місця, за що отримали суперпризи. А кожна з  команд отримала відзнаку за активну учась в пізнавально-розважальній програмі.

Літні канікули в дитячій бібліотеці!

Літні канікули – не привід не ходити в бібліотеку! З початком літа бібліотека зазвичай приймає естафету в школи, бо де ще можна так цікаво та корисно провести час!
Тож, саме 8 червня 2017 року в комунальному закладі «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» відкрито літні читання! А відкривали  їх бібліотекарі акцією "Книжкове ворожіння на повітряній кульці" та книжкову виставку «Грайлики - читайлики».
Головним атрибутом акції були повітряні кульки та книги. В кожну повітряну кульку розмістили напис назви книги та її автора, а також ілюстрацію, яка означала тему книги (наприклад, добро, дружба, радість). Користувач, виконавши цікаве завдання від бібліотекара, вибирав собі кульку, в якій визначено  книгу, яку він отримував. Акція пройшла жваво та дуже цікаво!

Віват, музика!

З 30 травня по 03 червня 2017 року в м. Нова Каховка пройшов ХVІІ міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Віват, музика!», в якому вперше прийняла участь учениця Великолепетиської дитячої школи мистецтв по класу домри Безродна Олена, викладач Прядко Л. В., концертмейстер – Каплична О. О.
У конкурсі прийняли участь 125 учасників з Херсонської області, м. Миколаїв, м. Кривий Ріг, м. Одеса, м. Нетішин Хмельницької обл., м. Львів, м. Харків, м. Хмельницьк. Безродна Олена виборола ІІІ місце!
Колектив Великолепетиської дитячої школи мистецтв щиро вітає Олену, викладача, концертмейстера! Так тримати!

Сторінки

Підписатися на RSS - Культура