Економіка

Розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу

Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.

Для участі у конкурсі подаються в електронній та паперовій формі  такі документи:1) заява про участь у конкурсному відборі проектів, оформлена відповідно до вимог п. 6 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;

УВАГА! КОНКУРС! Розпочався відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за кошти державного бюджету, отримані від ЄС

Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.
Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.
Для участі у конкурсі подаються в електронній та паперовій формі  такі документи:
1) заява про участь у конкурсному відборі проектів, оформлена відповідно до вимог п. 6 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;
2) інформація про фінансово-економічний стан замовника проекту та про відсутність обставин, зазначених у пункті 9 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;

Оголошено Конкурс екопроектів для громад Херсонщини

Херсонською обласною державною адміністрацією у рамках співпраці з Програмою малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду (ПМГ ПРООН/ГЕФ) запроваджено Конкурс екопроектів  для громад Херсонщини.

Конкурс має наступні тематичні напрямки: управління відходами, застосування низьковуглецевих технологій, альтернативних джерел енергії, агроекології в поєднанні з сільським зеленим туризмом, запобігання втратам біорізноманіття у співпраці з національними природними парками, закладами освіти та молоддю тощо.

Призовий фонд:
Грант від Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ у розмірі 400-450 тис. грн. на умовах співфінансування у розмірі 50 % (200-250 тис. грн.).

РЕАЛІЗАЦІЯ ТРЕТЬОГО ЕТАПУ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЄС/ПРООН «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ»

ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО, СОЦІАЛЬНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017 РІК

Усе, що варто знати про перереєстрацію статуту громадських організацій

Як відомо, 1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства. Оскільки цей процес і процедура не для всіх є зрозумілими, зокрема, щодо того, які суттєві моменти необхідно врахувати громадським організаціям, щоб залишитися в реєстрі неприбуткових організацій після 1 січня – тому детально все це  Громадський Простір  уточнював з Ларисою Шкуркою, керуючим партнером  Аудиторсько-консалтингової групи  “Компас”.

Кластерний семінар по ефективності відновлюваних джерел енергії

03-04 серпня 2016 року у Чаплинському та Каланчацькому районах Херсонської області відбувся кластерний семінар по ефективності відновлюваних джерел енергії та можливості впровадження їх на об’єктах соціальної сфери.
У заході взяли участь представники нашого району: керівник районного ресурсного центру громад Людмила Баєва, голова громадської організації «Рубанівський сільський комітет» Любов Загной, голова громадської організації «Комітет с. Князе-Григорівка» Наталя Медведєва, член громадської організації «Комітет с. Князе-Григорівка» Оксана Полякова.

Підписано Грантову Угоду між Проектом МРГ та громадською організацією «Комітет села Мала Лепетиха»

У Великолепетиському районі продовжується робота по впровадженню спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі Проект МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя. 
Так, громадською організацією «Комітет села Мала Лепетиха» спільно з Малолепетиською сільською радою підготовлено мікропроектну пропозицію «Енергозберігаючі заходи в амбулаторії с. Мала Лепетиха. Капітальний ремонт (заміна вікон, дверей, системи опалення та утеплення фасаду)» з бюджетом мікропроекту у сумі 397252,10 грн., з яких 124376,70 грн. – внесок з боку Програми розвитку ООН в Україні, 252717,40 грн. – внесок Малолепетиської  сільської ради, 20158,00 грн. – внесок громади села Мала Лепетиха.

Кластерний семінар-тренінг для координаторів районних ресурсних центрів

6-9 червня 2016 року у с. Коблево Березанського району Миколаївської області відбувся кластерний семінар-тренінг для координаторів районних ресурсних центрів Кіровоградської, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.
До участі у заході було запрошено представників 9 районів Херсонської області. Координатор Великолепетиського районного ресурсного центру громад (далі – РРЦГ) Людмила Баєва взяла участь у семінарі-тренінгу.
На заході було розглянуто досягнення РРЦГ областей, учасників заходу, а також діяльність ресурсного центру зі сталого розвитку при Національному університеті «Одеська юридична Академія». Досвідом поділились представники Баштанського РРЦГ Миколаївської області. Учасники оцінили цікавий та корисний виступ про діяльність ресурсних центрів від Херсонської делегації.

Відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Великолепетиського району

02 червня 2016 року відбулось чергове засідання Форуму місцевого розвитку Великолепетиського району, у якому взяли участь координатор спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»  (далі – Проект) Тетяна Гвоздь, керівники відділів, управлінь, служб районної державної адміністрації та представники громадських організацій Князегригорівської, Малолепетиської, Миколаївської, Рубанівської сільських рад – учасників ІІІ-ї фази Проекту.
Під час засідання детально розглянуто та проаналізовано роботу сільських громад щодо реалізації Проекту на їх територіях протягом попереднього року та визначено шляхи руху у 2016 році для кожної громади. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Економіка