Центр зайнятості

Ще раз про легалізацію заробітної плати

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.Законом України “Про державний бюджет України на 2017 рік” встановлено розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року – 3200 грн., з якої повинні бути сплачені усі податки та єдиний соціальний внесок. А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати. Якщо працівнику нараховано заробітну плату меншу мінімальної та здійснено нарахування єдиного соціального внеску із суми різниці між мінімальною заробітною платою та фактично нарахованою, страховий стаж для обчислення пенсії розраховуватиметься з врахуванням сплати внеску від фактично нарахованої (заробленої працівником) заробітної плати.

До уваги населення району

Великолепетиський районний центр зайнятості продовжує формування груп на навчання за професіями:
— машиніст (кочегар) котельної, для осіб які навчатимуться вперше, початок навчання після 20 серпня, термін навчання 1,5 міс.;
— машиніст (кочегар) котельної або оператор котельної (отримання допусків для осіб, які мають професію кочегара, термін навчання 6 — 10 днів, початок навчання після 25 вересня;
— штукатур, 3 розряд, первинна підготовка, на базі ПТУ № 22 смт Велика Лепетиха, термін навчання 4— 5 міс., початок навчання — жовтень – листопад;
— штукатур. 4 розряд, на базі ПТУ № 22 смт Велика Лепетиха, термін навчання 3 міс., початок навчання — листопад;— продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, місце проведення навчання м. Нова Каховка, термін навчання 4,5 міс., початок навчання жовтень;

До уваги керівників підприємств та жителів району

Для керівників підприємств та жителів району, які планують здійснити працевлаштування осіб на період опалювального сезону, повідомляємо, що на базі Великолепетиського  районного центру зайнятості буде проводитися навчання опалювачів, кочегарів, операторів котелень. Планується навчання двох груп, для тих, які опановують дану професію вперше, та підвищення кваліфікації для тих, хто вже працював у минулому опалювальному сезоні. Навчання відбувається поетапно: перша група розпочинає заняття з 28 вересня, друга – на початку жовтня. Підготовка опалювачів організовується на місцевій навчальній базі, двотижневі курси підвищення кваліфікації кочегарів та операторів котелень проходитимуть у Великолепетиському районному центрі занятості. Здобувши необхідні знання, працівники обслуговуватимуть котельні в установах та організаціях бюджетної сфери: школах, дитячих садках, медичних закладах, селищній та сільських радах. Районний центр зайнятості уже не вперше виконує таку цільову підготовку фахівців на замовлення роботодавців перед початком опалювального сезону. Для отримання детальної інформації звертайтеся до Великолепетиського районного центру зайнятості.

Великолепетиський районний центр зайнятості інформує

Управлінням патрульної поліції  в м. Херсон ПРОДОВЖЕНО до 31 липня 2017 року включно термін набору претендентів на посаду інспектора патрульної служби.
Всі шукачі роботи, які бажають працевлаштуватися, можуть звернутися за детальною інформацією до районного центру зайнятості або Управління патрульної поліції  в м. Херсон.
У районному центрі зайнятості є інформація про потребу в тимчасовій робочій силі на підприємствах та господарствах Херсонської області. Вакансії містять інформацію про фактичну адресу ПОУ, посаду, режим роботи, заробітну плату, завдання та обов’язки та умови соціальної сфери, а саме: надання житла та забезпечення харчування. Вакансії є як кваліфікованих працівників та спеціалістів ( пекар, кухар, продавець, агент з організації туризму, фармацевт, токар), так і низькокваліфікованих робітників (покоївка, прибиральник території, підсобний робітник, інші).

Проведено семінар з питань легалізації та детінізації заробітної плати

13 липня 2017 року на базі Великолепетиського районного центру зайнятості проведено семінар з  питань легалізації  та детінізації заробітної плати.
У роботі семінару взяли участь Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Херсонській області, представники  Великолепетиського сектора обслуговування громадян Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації та Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області. На семінарі, вкотре, висвітлювалися питання легальної трудової діяльності, оформлення трудових відносин: укладання договорів, надання послуг чи виконання робіт за цивільно-правовими угодами та інші види працевлаштування, а саме їх переваги та недоліки.

Відбувся «Ярмарок вакансій»

У Великолепетиському райнному центрі зайнятості знову відбувся семінар засобами новітніх інформаційних технологій. Цього разу відбувся «Ярмарок вакансій» на посаду «інспектор патрульної служби». Безробітних ознайомили з умовами вступу до патрульної поліції. Про вимоги до кандидатів на вакантні посади, умови конкурсного відбору, проходження служби та матеріальне забезпечення розповіли шукачам роботи представники обласного Управління патрульної служби. На службу до лав патрульної служби запрошується молодь віком від 20 до 35 років, громадян України, готових до проходження служби у місті Херсон. Гарантована можливість отримання вищої освіти у навчальних закладах системи МВС за державним  замовленням.

Працевлаштування

Філія «Великолепетиський Райавтодор" ДП "Херсонський Облавтодор" ВАТ "ДАК Автомобільні дороги України" має потребу у працевлаштуванні на тимчасові вакансії (виконання робіт з ремонту автодоріг) 5 ­ 6 чоловік дорожніх робітників. Організація звернулася до районного центру зайнятості за допомогою у підборі працівників, фахівцями якої одразу ж проведено масову роботу. Пропонувалися вакансії як безробітним, що перебувають на обліку, так і особам, що в минулому зверталися до районного центру зайнятості у пошуку роботи та за різних причин зняті з обліку як безробітні.
Результат роботи – 4 особи працевлаштовані, один з них це військовослужбовець-учасник АТО, який активно шукав роботу.
Бажаючих працювати в літній період без відриву від місця проживання на ремонтах доріг прохання звертатися на співбесіду до районного центру зайнятості та до Філії «Великолепетиський Райавтодор" ДП "Херсонський Облавтодор" ВАТ "ДАК Автомобільні дороги України" (тел. 2-13-62, 2-13-63).

Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи

27 квітня 2017 року в м. Берислав відбувся міжрайонний ярмарок сезонних вакансій «Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи». Цей щорічний захід, що організовується обласною службою зайнятості, надає можливість роботодавцям знайти працівників та презентувати себе як роботодавця, безробітні і роботодавці мають змогу безпосередньо  спілкуватися. У роботі Ярмарки  взяли участь безробітні, які зацікавлені у працевлаштуванні на сезонні роботи за межами району. На Ярмарку були представлені вакансії пансіонатів та санаторіїв Геніческого і Скадовського районів, сезонні вакансії Новокаховського місьвиконкому, Каховського, Голопристанського районів.
Проведення таких заходів дає змогу безробітним працевлаштуватися на сезонні роботи. 

Відбувся семінар-тренінг за участю Громадської організації «Земля Таврії»

Одним із головних завдань Служби зайнятості на етапі її реформування є підтримка та розвиток малого та середнього підприємництва. 28 лютого 2017 року на базі Великолепетиського  районного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг за участю Громадської організації «Земля Таврії» для роботодавців району, які належать до сфери агропромислового комплексу та безробітних, які планують започаткувати власний бізнес з вирощування плодово-овочевої продукції. Реалізація Проекту передбачає відкриття нових ринків збуту, впровадження нових технологій вирощування, орієнтацію на органічне землеробство.
Довідково:
Громадська організація «Земля Таврії» виступає реалізатором Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на Херсонщині. Мета проекту – посилення можливостей дрібних сільгоспвиробників, малих та середніх фермерів Херсонської області, підвищення рівня ведення господарства, рівня стабільності та конкурентоспроможності.

Районний центр зайнятості інформує

Державна служба зайнятості України запроваджує у своїй роботі нові сучасні сервіси – допомога у складанні відео-резюме та онлайн-співбесіди. Поступово, практично по всіх центрах зайнятості країни наші фахівці запровадять послугу з допомоги у складанні відеорезюме й організації онлайн-співбесід. Роботодавець за таким резюме може побачити реальну людину, а співбесіди онлайн дозволяють суттєво економити час та кошти при підборі фахівців, підвищує ефективність працевлаштування. Відеорезюме – це короткий ролик, у якому шукач роботи стисло описує свою навчальну й трудову біографію, професійні досягнення та особисті якості. Записати відеорезюме та проводити онлайн-співбесіду може кожен бажаючий. Сьогодні скористатися послугою у складанні відео-резюме  забажав молодий вчитель, що шукає роботу за освітою. Молодь завжди підтримує та охоче  користується інноваційними послугами служби зайнятості. За допомогою у складанні відео-резюме звертається до Великолетиського районного центру занятості, ми радо вам допоможемо.

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр зайнятості