Традиційний футбольний турнір села Князе-Григорівка «Трійця»

05 червня 2017 у с. Князе-Григорівка, за підтримки відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, відбувся традиційний футбольний турнір на кубок «Трійця».
У турнірі взяли участь 3 команди: команда с. Князе-Григорівка, с. Рубанівка та смт Велика Лепетиха. З привітальними словами звернулася сільський голова Тетяна Андрійовська та начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська.
Переможцями турніру стала команда с. Князе-Григорівка, срібними призерами – команда смт Велика Лепетиха, бронзовими призерами –  команда с. Рубанівка. Команда-переможець нагороджена кубком та отримали грошові премії від Князегригорівської сільської голови
На завершення свята під веселу українську пісню князегригорівці частували всіх учасників та гостей свята смачною юшкою та кулішем.
Дякуємо за справжнє свято жителям села та всім причетним до цього заходу.