Турнір з правознавства серед учнів

02 грудня 2013 року Великолепетиським районним управлінням юстиції спільно з Управлінням  Пенсійного Фонду України у Великолепетиському районні, проведено  турнір з правознавства серед учнів 10 - 11 класів Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.
Даний захід проводився з метою формування в учнів системи знань з питань основ держави і права, формування в них правового свідомого ставлення до своїх прав і обов’язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, вироблення глибокої поваги до Закону України і правил людського співжиття, прищеплення навичок правосвідомої поведінки.
Змагання юних правознавців проводилися у приміщенні Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  у формі відкритого заняття з використанням комп’ютерної техніки та ІКТ.
Учні були поділені на 2 команди: команда «Феміда» - учні 10-х класів та команда «Закон» учні 11-х класів. Ведуча задавала питання, а команди повинні були надати швидко та правильно відповіді на них. У ході турніру розглядалися питання: "Коли виникло право та держава?", "Коли була проголошена незалежність України?", "Які права, обов'язки громадян України?" та інше, розглядалися практичні завдання.
Члени журі (вчитель правознавства Комарова О.Г., директор школи Світлана Єрохіна,  начальник районного управління юстиції Володимир Німченко, заступник начальника Пенсійного Фонду України у Великолепетиському районі Раїса Голов) враховували кожну змістовну відповідь учасників гри, їх ерудицію.  За чотири представлені тури усі учасники гри мали нагоду застосувати знання отримані не уроках правознавства та показати, як зможуть в реальному житті їх застосувати.
Після проведення турніру начальник районного управління юстиції відповів на всі запитання що цікавили учнів.