У День Злуки – тримаймося за руки!

22 січня 2018 року жителі Великолепетищини відзначили величне свято єднання – День Соборності України. З цієї нагоди бібліотекарі комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» провели акцію «У День Злуки – тримаймося за руки!», участь у якій взяли: керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, учасники бойових дій в зоні АТО, працівники підприємств, організацій та установ, представники громадськості та учнівська молодь.
Учасники акції писали на жовто-блакитних паперових «долоньках єднання» побажання миру, віри та надії, що Україна завжди буде єдиною і незалежною державою та кріпили їх на символічній мапі, вишитій патріотичними кольорами.
Об’єднавши свої долоньки, учасники акції бажали один одному миру і злагоди в Україні, родині, професійних успіхів та здійснення мрій!