У районі проведено семінар-нараду щодо впровадження аграрних розписок у Херсонський області

09 лютого 2018 року у районі проведено семінар-нараду щодо впровадження аграрних розписок у Херсонський області за участю спеціалістів відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, землевпорядників селищної та сільських рад, сільгосптоваровиробників району усіх форм власності.
Презентував проект регіональний представник Херсон-Миколаїв Валерій Яценко, виступили заступник голови правління кредитної спілки Бебко Фінанси Віталій Гаврик та голова Ради жінок-фермерів Херсонської області Віра Машинська.
Даний проект впроваджується Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC) у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією в Україні за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України і Міністерства юстиції України. Аграрні розписки – це фінансовий інструмент, що є доступним, швидким та зрозумілим для сільськогосподарських виробників засобом отримати кошти чи залучити ресурси під заставу майбутнього врожаю. Основна мета – можливість доступного кредитування малих та середніх агровиробників.

Зауважено, що аграрні розписки можуть стати для українського агробізнесу саме тим інструментом, який допоможе подолати системну кризу у сфері виробництва та збуту сільськогосподарської продукції, відкриє нові можливості для розвитку галузі.

Всю інформацію можна отримати на веб-сайті ДП «Аграрні реєстри» або в регіональних координаторів Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні».