У районі розпочато місячник боротьби з туберкульозом

Згідно відповідного плану, затвердженого першим заступником районної державної адміністрації у районі розпочато місячник боротьби з туберкульозом “Обстеження та лікування від туберкульозу в Україні — доступність та рівні можливості для всіх!”
Мета місячника: сприяти зміні поведінки та вплинути на знання, сприйняття та досвід, особливо у груп населення, що мають уразливість до туберкульозу, поєднати зусилля усіх зацікавлених сторін для підсилення участі громад щодо забезпечення проведення заходів по боротьбі з туберкульозом.
20 березня 2014 року фахівцем із соціальної роботи Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед безробітної молоді було проведено відеолекторій “Туберкульоз, його профілактика та лікування” на базі Великолепетиського районного центру зайнятості, серед пересічних громадян  проведено анкетування “Що я знаю про туберкульоз”, розповсюджено інформаційні матеріали.

Таксон: