«У Великолепетиському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства"»

23 листопада 2017 року у Великолепетиському районному центрі зайнятості за участі представника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації для запрошених безробітних був проведений семінар на тему: “16 днів проти насильства”.

Учасників семінару поінформовано, що з 25 листопада по 10 грудня відбуватиметься щорічна акція «16 днів проти насильства», ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей, а також про те, що дана акція проводиться з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, формування гендерної культури суспільства щодо запобігання насильству в усіх його проявах, органи та установи, до яких можна звертатися у випадку насильства.
Запрошеним наголошено, що дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка.