У Великолепетиському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці»

20 листопада 2017 року у Великолепетиському районному центрі зайнятості за участі представника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації для запрошених безробітних був проведений семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці». Учасниками семінару стали 15 осіб. Зокрема, акцентувалася увага на тому, що робота за кордоном – ризик стати товаром, так як досить поширеними стали нелегальні сезонні поїздки на роботу за кордон. Відповідні служби країни плідно працюють для запобігання торгівлею людьми. Але громадяни самі повинні бути уважними та обережними.
Для тих, хто мріє отримати роботу за кордоном, слід звернути увагу на таке: торговці людьми діють через агенції з працевлаштування, фірми шоу-бізнесу та служби знайомств, оголошення в газетах тощо.
Присутнім наголошено на тому, що у районі діє програма соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015 – 2019 роки, затверджена рішенням LV сесії шостого скликання від 26 травня 2015 року № 477, якою передбачено реалізацію у районі низки заходів з питання протидії торгівлі людьми, а також передбачено надання разової матеріальної допомоги особам, що отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, у разі їх звернення.
Учасники семінару мали змогу поставити запитання, які їх турбують та отримати на них відповідь.