Управлінський супровід процесів підготовки до ЗНО

09 листопада в День української писемності та мови учнівсько-учительським хором гостинно зустрічала учасників районного семінару для директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи Рубанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (директор Стасенко В. І.). Педагогічний колектив ділився досвідом з питання «Управлінський супровід процесів підготовки до ЗНО. Критерії оцінювання діяльності вчителя». У ході роботи керівники шкіл відвідали фрагменти уроків:
Українська мова, 8 клас «Двоскладне просте речення. Структурні особливості простого речення. Підмет. Способи вираження підмета» (Польська О. А., спеціаліст вищої категорії); біологія, 10 клас «Узагальнення та систематизація знань з теми «Білки та властивості білків у живих системах» (Жиронкіна С. В., спеціаліст І категорії);

історія України, 11 клас «Внутрішньополітичне становище Української РСР у середині 50-х років. Десталінізація» (Когут М. А., спеціаліст); математика, 10 клас «Узагальнення та систематизація знань з теми «Степенева функція» (Гаврильченко Л. О., спеціаліст ІІ категорії); українська література, 11 клас «Проза 20-30-х років ХХ століття» (Сапронова С. В., спеціаліст вищої категорії); англійська мова, 11 клас «Різдво. Традиції святкування» (Коваленко І. О., спеціаліст І категорії) та інтелектуальну гру «Повір у себе», 8-10 класи (Польська О. А., учитель української мови та літератури).

Далі учасники семінару продовжили роботу, взявши участь у панельній дискусії «Критерії оцінювання діяльності вчителя як один із напрямків управлінської діяльності керівника ЗНЗ», яку провела Т. В. Вольська, завідувач районного методичного кабінету. Після жвавого обговорення, враховуючи зміни в нормативних документах, управлінцями виокремлено основні параметри оцінки діяльності вчителя.
Підсумки роботи семінару підвів начальник відділу освіти районної державної адміністрації А. І. Періг.