Увага! Стартує Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці – очима дітей» - 2018

В Україні з нагоди Дня охорони праці у 2018 році за сприяння Державної служби України з питань праці проводиться VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці – очима дітей» (далі конкурс).
Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок, з метою привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо-активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці.
Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області звертається до керівників навчальних закладів, центрів дитячої творчості, коледжів, ліцеїв з пропозицією долучитись та прийняти активну участь у проведенні вищезазначеної акції.

Просимо врахувати, що згідно Положення про конкурс, останній термін надання конкурсних робіт до регіонального журі - Головного управління Держпраці у Херсонській області – 15 лютого 2018 року.
Умови проведення конкурсу:
До участі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, центрів дитячої творчості, коледжів, ліцеїв та вихованці позашкільних навчальних закладів трьох вікових груп:
перша група – від 6 до 10 років;
друга група  – від 11 до 14 років;
третя група   – від 15 до 18 років.
Тематика конкурсних робіт: охорона праці та промислова безпека, зокрема безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві та на транспорті.
Вимоги до малюнка:
1. На конкурс подаються малюнки виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю  тощо.
2. Розмір роботи не має перевищувати формат А2.
Конкурсні роботи просимо надати до 9 лютого 2018 року до Каховського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  за  адресою: вул. Велика Куликовська, 71,
м. Каховка, 74800, телефон, факс 2-06-74.
Довідки за телефоном: 050-573-16-69 - страховий експерт з охорони праці Рожок Людмила Петрівна.

ЗАПРОШУЄМО  ДО  СПІВРОБІТНИЦТВА МЕЦЕНАТІВ  І СПОНСОРІВ

Каховське відділення УВД ФССУв Херсонській області