Великолепетиським відділенням Каховської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області проведено інформування населення на території Демидівської сільської ради

11 лютого 2014 року в Демидівській сільській раді працівником Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області Людмилою Павловою спільно з працівниками органу місцевого самоврядування проведено інформування населення сіл Демидівка та Запоріжжя щодо своєчасного подання декларацій про майновий стан і доходи. Проведено роз’яснювальну роботу щодо основних моментів, на які слід звернути увагу майбутнім декларантам.
На території Демидівської сільської ради одноосібно обробляють земельні частки (паї) 188 осіб, з яких майже 40% цього дня задекларували доходи.
Кампанія «Декларування - 2013» тільки розпочалася, маємо надію, що всі декларанти сільської ради задекларують свої доходи до 01 травня 2014 року. Такі спільні заходи між податківцями та населенням на місцях не тільки допомагають громадянам виконувати свої конституційні обов’язки, а і є дієвим заходом щодо формування високої податкової культури громадян України.

Категорія ради та інші органи: