Велика Лепетиха відзначила свій день народження(фото)

07 жовтня 2017 року селище Велика Лепетиха відсвяткувало річницю з дня заснування. Цього року виповнилося 225 років з часу першої згадки про населений пункт.
На центральній площі селища 0 16:00 зібралося чимало місцевих жителів аби відсвяткувати день народження Великої Лепетихи. На свято завітали й були бажаними гостями наші сусіди – керівництво Горностаївського, Рогачицького та Нижньосірогозького районів.
З вітальним словом до великолепетисців звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, голова районної ради Тетяна Верховська, голова Великолепетиської селищної ради Микола Сінькевич. Представники влади бажали рідному селищу процвітання, а його жителям – добра, здоров’я, родинного затишку та благополуччя.

За сталою традицією під час святкування були відзначені переможці таких номінацій: зразкове подвір’я, зразкове підприємство. У програмі святкування була презентація столів представниками установ та організацій селища, конкурс на краще виконання пісні про Велику Лепетиху.
Під час заходу святковий настрій великолепетисцям дарували працівники та вихованці селищного будинку культури, дитячої школи мистецтв, центру дитячої та юнацької творчості та районного Будинку культури.
Окрасою свята стало світо-діодне шоу від новокаховської творчої фаєр-групи «ХОРС».