Великолепетисьці – “срібні” призери Дитячої Олімпіади Херсонщини- 2017

З 02 по 16 червня  у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Прибрежний" (смт Лазурне, Скадовський район) проводились масові комплексні змагання для вихованців дитячо-юнацьких спортивних закладів області 2004-2006 року народження "Дитяча Олімпіада Херсонщини-2017".
У змаганнях взяли  участь 420 спортсменів з 21 району, об’єднаной територіальной громади та міста обласного значення. Великолепетиський район представляли  20 спортсменів та тренер-викладач з легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи  Гунько Олександр Павлович.
Учасники  боролись за першість у змаганнях з настільного тенісу, футболу, волейболу, легкої атлетики, а також брали участь у спортивній вікторині. За підсумками всіх змагань команда виборола ІІ загальнокомандне місце.

Також команда посіла перше місце з легкої атлетики, залишивши далеко позаду своїх суперників.
Склад переможців легкоатлетів: Степчук Анастасія, Остропицька Таїра, Карнаух Анастасія, Налєснікова Анастасія, Гунько Анастасія, Лукашова Яна, Ковальова Юлія, Ляхович Юлія, Михайлюк Євген, Мотруніч Валентин, Гончаров Андрій, Смірнов Данило, Сухар Станіслав, Оксененко Ярослав, Лисенко Олександр, Улітін Максим.
Третє місце у спортивній вікторині  отримали  Гунько Анастасія та Ляхович Юлія.
Вітаємо наших майбутніх Олімпійців, ви наша гордість, наше майбутнє.