Великолепетисці відзначили 74-ту річницю визволення селища від фашистських загарбників

08 лютого 2018 року у селищному будинку культури відбулася тематична концертна програма, присвячена 74-ій річниці визволення Великої Лепетихи та району вцілому від фашистських загарбників.
Відзначити річницю та вшанувати пам'ять визволителів району від фашистських загарбників прийшли перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко, Великолепетиський селищний голова Микола Сінькевич, заступник голови селищної ради Олег Кислий, ветерани Другої світової війни, діти війни, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, селищної ради, громадськість.
Зі словами вдячності до ветеранів та з побажаннями миру і благополуччя всім жителям селища звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко. У своєму виступі він зазначив: «Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував селище в повоєнні часи. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні».
До привітань долучився й селищний голова Микола Сінькевич, який підкреслив, що теперішнє і наступне покоління шануватиме пам’ять про героїв, полеглих в боях за визволення рідної Великолепетищини.
Ветеран Другої світової війни Григорій Пантелійович Клиба зі словами настанови звернувся до молодого покоління. Він закликав молодь рівнятися на героїв минулого заради щасливого майбутнього і не забувати їх подвиг.
Світлу пам’ять героїв, які полягли у боях під час Другої світової війни, присутні вшанували хвилиною мовчання.
Під час заходу святковий настрій присутнім дарували працівники та вихованці районного та селищного будинків культури.