Великолепетиський об’єднаний районний військовий комісаріат повідомляє

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», наказу військового комісара Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату від 12 грудня 2017 року № 112 «Про приписку громадян до призовних дільниць у січні-березні 2018 року» з 15 січня по 30 березня 2018 року оголошується приписка до призовних дільниць Великолепетиського та Верхньорогачицького районів.
Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 2001 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території Великолепетиського та Верхньорогачицького районів, а також громадян старших років народження, які не пройшли приписку раніше.
Усі громадяни, яким належить пройти приписку до призовних дільниць, зобов’язані прибути у визначений для них час за адресами: смт Велика Лепетиха, вул. Дніпровська, 3; смт Верхній Рогачик, пров. Почтовий, 3, маючи при собі документи, що зазначені у повістці.
Громадяни, які не отримали повісток, зобов’язані прибути за вищевказаними адресами 03 січня 2018 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.