Великолепетиський районний центр зайнятості інформує

Управлінням патрульної поліції  в м. Херсон ПРОДОВЖЕНО до 31 липня 2017 року включно термін набору претендентів на посаду інспектора патрульної служби.
Всі шукачі роботи, які бажають працевлаштуватися, можуть звернутися за детальною інформацією до районного центру зайнятості або Управління патрульної поліції  в м. Херсон.
У районному центрі зайнятості є інформація про потребу в тимчасовій робочій силі на підприємствах та господарствах Херсонської області. Вакансії містять інформацію про фактичну адресу ПОУ, посаду, режим роботи, заробітну плату, завдання та обов’язки та умови соціальної сфери, а саме: надання житла та забезпечення харчування. Вакансії є як кваліфікованих працівників та спеціалістів ( пекар, кухар, продавець, агент з організації туризму, фармацевт, токар), так і низькокваліфікованих робітників (покоївка, прибиральник території, підсобний робітник, інші).

Інформація постійно оновлюється.
Станом на 18 липня 2017 року є нові вакансії.
Бажаючі працювати тимчасово, чи сезонно по Херсонській області звертайтеся до районного центру зайнятості за детальною інформацією.

Категорія ради та інші органи: