Відбулася 44 сесія селищної ради 6 скликання

14 травня 2014 року відбулася 44 сесія селищної ради 6 скликання, на якій розглянули такі питання: «Про виконання бюджету селищної ради за 1 квартал 2014 року», «Про затвердження експертної оцінки та постановку на балансовий облік будівлі колишнього складу отруто-хімікатів за адресою: вулиця Котляревського, 23б, смт Велика Лепетиха Херсонської області», «Про постановку на балансовий облік житлової квартири № 5 за адресою: вулиця Дзержинського, 33, смт Велика Лепетиха Херсонської області», «Про надання житла Моргуну С.І.», «Про зменшення розміру надбавки за особливі умови роботи працівникам селищної бібліотеки», «Про призупинення виплати надбавки згідно постанови КМУ від 23.03.2011 року № 373 педагогічним працівникам підвідомчих дошкільних закладів № 1, 2, 3, 4», «Про погодження тарифів на перевезення пасажирів громадським транспортом загального користування в смт Велика Лепетиха» та ряд інших питань.