Відбулася ХХХ сесія Великолепетиської районної ради

07 листопада 2017 року в залі засідань Великолепетиської районної ради відбулася тридцята сесія районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Верховської Тетяни Олександрівни.
У роботі сесії взяли участь: депутат обласної ради Дяков С. М., перший заступник голови районної державної адміністрації Трохименко О.В., заступник голови районної державної адміністрації Бойко І.Г., заступник керівника Каховської місцевої прокуратури Херсонської області Довбня Є.С., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств, установ та закладів районної ради,голова Великолепетиської селищної ради, Рубанівський, Малолепетиський, Катеринівський сільські голови.
Під час наданих депутатам згідно Регламенту районної ради 30 хвилин для оголошень, заяв та звернень депутат районної ради Бердніков О.О. висловив невдоволення тим, що не надано відповідь на звернення депутатів районної ради - членів тимчасової контрольної комісії районної ради по інвентаризації не розподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв) та не успадкованих земельних ділянок з боку прокуратури, поліції, районної державної адміністрації. Підняв питання закриття терапевтичного відділення у                   с. Рубанівка. Наголосив на необхідності придбання автомобіля для Рубанівської станції екстреної (швидкої) допомоги. До обговорення долучилися депутат обласної ради Дяков С.М., депутати Кононенко П.М., Фесик О.М., Щомак В.Ю, Черненко В.І., головний лікар комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шевель Т.М. Депутат районної ради Ляхович В.Д. зупинився на питанні підвозу до школи дітей з віддалених куточків селища. Тему виступу обговорювали депутати Черненко В.І., Щомак В.Ю.,начальник відділу освіти районної державної адміністрації Періг А.І., голова Великолепетиської селищної ради Сінькевич М.В.
Зі звітом про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року виступила заступник начальника управління, начальник бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації Мамаєва І.Ю. Вона також доповіла про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік щодо субвенції з державного бюджету, збільшення доходів та видатків районного бюджету за рахунок його перевиконання, субвенції від сільських рад, перерозподілу видатків. А також про укладання договорів про передачу коштів субвенції у 2017 році.
З інформацією про стан законності та вжиті органами прокуратури заходи щодо її зміцнення на території Великолепетиського району в І півріччі 2017 року виступив заступник керівника Каховської місцевої прокуратури Херсонської області Довбня Є.С.
Депутати внесли зміни до програми висвітлення діяльності районної державної адміністрації та її структурних підрозділів редакцією суспільно-політичної газети «Таврійські вісті» на 2015 – 2017 роки, програми розвитку архівної справи в районі на 2017 – 2021 роки та програми розвитку інформаційного радіо простору Великолепетиського району на 2016 – 2020 роки.
З питань стосовно реорганізації закладів освіти у районі, виступив начальник відділу освіти районної державної адміністрації Періг А.І. Він доповів про скасування рішень районної ради. Про прийняття прав засновника комунальних закладів освіти Великолепетиського району Херсонської області та затвердження їх статутів у новій редакції, про створення комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області та його філій, про створення комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області та його філій, про створення Миколаївського освітнього комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Великолепетиської районної ради Херсонської області, про внесення змін до структури, граничної чисельності Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області». Після бурхливих обговорень було вирішено створити Рубанівську філію освітній комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» без приєднання до неї Рубанівського ясла/садка № 2 «Колобок».
Також депутати вирішили продовжити трудові відносини з директором Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області Прядко В.М. до 30 червня 2018 року.
Розглядаючи питання про надання дозволу на придбання майна, депутати визначалися в доцільності придбання бувшого у використанні фіброгастроскопу.
Затверджено звернення депутатів районної ради стосовно пенсійної реформи та стосовно ремонту частини державної автомобільної дороги Т 0804 «Кам’янка-Дніпровська – Каховка», а також розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
У результаті активних обговорень з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.