Відбулася ХХХХ сесія селищної ради шостого скликання

29 листопада 2013 року відбулася ХХХХ сесія селищної ради шостого скликання. Головне питання, яке було розглянуте на засіданні – звіт селищного голови. Присутні депутати взяли активну участь у його обговоренні. Одноголосно прийняте рішення про затвердження видатків та підписання договору про надання субвенції щодо співфінансування створення Херсонського регіонального перинатального центру із селищного бюджету на 2014 рік до районного бюджету на 2014 рік в сумі 90,2 тис. грн. Також вирішено цілий ряд земельних питань та питань про внесення змін до рішення ХХХІ сесії селищної ради шостого скликання від 27.12.2012 року № 578 «Про селищний бюджет на 2013 рік».
У питанні «Різне» пройшло обговорення та роз’яснення євроінтеграційних процесів України та рішень керівництва держави з цього питання. Депутати висловили підтримку Президенту України В. Ф. Януковичу у вирішенні питання євроінтеграції.