Відбулася ХХХІІ сесія Великолепетиської районної ради

28 грудня 2017 року відбулася тридцять друга сесія районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Верховської Тетяни Олександрівни.
У роботі сесії взяли участь: перший заступники голови районної державної адміністрації Трохименко О.В., заступник голови районної державної адміністрації Бойко І.Г., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств, установ та закладів районної ради, голови Катеринівської, Князе-Григорівської сільських рад, секретар Рубанівської сільської ради та селищний голова.
Згідно порядку денного, першим питанням заслухано звіт голови районної ради Верховської Т.О. Під час його обговорення депутати задали запитання стосовно запитів, звернень, на які не отримано відповідей, та запропонували направити відкриті листи повторно.

Попередньо опрацювавши на спільному засіданні постійних комісій всі проекти рішень сесії, депутати затвердили: програму економічного, соціального та культурного розвитку Великолепетиського району на 2018 рік, районний бюджет на 2018 рік, укладання договорів про передачу коштів субвенції у 2018 році, перелік питань для розгляду на сесіях, засіданнях Президії, постійних комісій районної ради у 2018 році, районну програму розвитку культури та збереження історико-культурної спадщини на 2018 – 2020 роки, програму розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018 – 2020 роки, районну програму «Молодь Великолепетиського району» на 2018 – 2021 роки, укладання договорів оренди Великолепетиською районною радою, розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період, та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, до районної програми розвитку культури та збереження історико-культурної спадщини на 2016 – 2017 роки.
Усього на сесії районної ради розглянуто дванадцять питань порядку денного.