Відбулася ХХVсесія Великолепетиської районної ради

15 червня 2017 року в залі засідань Великолепетиської районної ради відбулася двадцять п’ята сесія районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Верховської Тетяни Олександрівни.
У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Кумановська С.С., заступники голови районної державної адміністрації,керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальнихпідприємств, установ та закладів районної ради,Малолепетиський, Князе-Григорівський, Рубанівський, Демидівський сільські голови, голова селищної ради.
Голова районної ради Верховська Т.О. привітала директора комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Прядко Валентину Миколаївну з нагоди ювілейного дня народження.

Під час наданих депутатам згідно Регламенту районної ради 30 хвилин для оголошення заяв, звернень, повідомлень та депутатських запитів, депутат районної ради Бердніков О.О. зачитав адресований йому лист-звернення жителів села Рубанівки, чиї діти навчаються у Рубанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, з приводу незгоди щодо переводу їх дітей, учнів старших класів до Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Виступ доповнив та підтримав депутат  районної ради Фесик О.М., який, крім того, підняв питання надання пільг з водопостачання для учасників АТО. Депутат районної ради Кислий О. В. порушив питання розкрадання плит зрошувальної системи на території колишнього колгоспу «Заповіт Ілліча».
На сесії заслухано звіти головного лікаря комунального підприємства «Великолепетиська районна лікарня» Сайтарли П.М. та директора Великоленетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області Прядко В.М. Під час звіту Сайтарли П. М. депутатами порушено важливі для медицини району питання, зокрема: про проведення онкологічного огляду населення району у серпні 2017 року, перспективи надання медичних послуг в контексті медичної реформи.
Внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік на виконання районних програм: «Розвитку освіти Великолепетищини – інвестиції в майбутнє регіону» на 2016-2018 роки, «Соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки», «Розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2013-2017 роки». Також внесено зміни до районної програми економічного, соціального, культурного розвитку Великолепетиського району на 2017 рік.
Жваве та детальне обговорення викликали у депутатів питання про створення комунального закладу «Великолепетиська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області та його філій, про створення Миколаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великолепетиської районної ради Херсонської області та комунального закладу «Рубанівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області та його філій. Рішення про створення останнього не прийнято.
Позитивно розглянуто питання про внесення змін до структури, граничної чисельності комунального закладу «Великолепетиський районний краєзнавчий музей імені О. І. Ціпко» Великолепетиської районної ради Херсонської області.
Було надано згоду КП «Великолепетиський ЦПМСД» Великолепетиської районної ради Херсонської області на безоплатну передачу в комунальну власність територіальних громад сіл Малолепетиської сільської ради матеріальних цінностей, які є спільною власністю територіальних громад Великолепетиського району.
Розглянуто питання про делегування представників Великолепетиського району для роботи у складі Госпітальної ради Таврійського госпітального округу, прийнято рішення делегування Сайтарли П. М. та Максімова Г. Я.
За результатами розгляду питання про призначення членів редакційної ради комунального підприємства «Лепетиха ФМ» Великолепетиської районної ради Херсонської області схвалено кандидатури депутатів районної ради Кононенка П. М. та Узбека Р. К.
Депутатами затверджено розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період, та прийнято рішення про звернення депутатів Малолепетиської сільської ради щодо ремонту лінії електропостачання у селі.
У «Різному» розглянуто звернення Таботи Мирослави щодо надання їй допомоги для закупівлі медичного препарату «Міфортік» для реабілітації у післяопераційний період з приводу трансплантації донорської нирки. Депутат Мошенець В.Г. акцентував увагу присутніх на необхідності направлення листа до Херсонської обласної ради для оперативного забезпечення поставки якісного вугілля в район.
Усього на сесії районної ради розглянуто 14 питань порядку денного. У результаті активних обговорень прийнято13 відповідних рішень.