Відбулася сесія Князегригорівської сільської ради шостого скликання

23 квітня 2014 року відбулася сесія Князегригорівської сільської ради шостого скликання з порядком денним: «Про внесення змін до рішення сорок третьої сесії сільської ради шостого скликання № 400 від 30 січня 2014 року «Про сільський бюджет на 2014 рік», «Про затвердження переліку вулиць і доріг комунальної власності села Князе-Григорівка, які підлягають ремонту у 2014 році за рахунок субвенції з Державного бюджету», «Про затвердження протоколу конкурсної комісії про надання в оренду  майна комунальної власності», «Про встановлення розміру земельних ділянок», «Про затвердження програми захисту дітей Князегригорівської сільської ради «Дитинство» на 2014-2017 роки», «Про розпорядження сільського голови, видані в міжсесійний період».
У роботі сесії взяли участь спеціалісти сільської ради, депутати Великолепетиської районної ради П. М. Шокін, В. Г. Слабко.