Відбулася сходка громадян у с. Середнє

Князегригорівський сільський голова Віктор Бойко та депутат районної ради Павло Шокін взяли участь у сході громадян села Середнє. На порядку денному стояло широке коло питань, що стосуються життєдіяльності населеного пункту.
Приємно відзначити, що жителі степового села займають активну позицію щодо участі громадськості у вирішенні нагальних питань. Так було при організації будівництва огорожі навколо цивільного кладовища, організації водопостачання. Нині чи не найважливішим є питання ремонту місцевого клубу. У ході обговорення цього питання вирішено провести ці роботи за активної участі громади. Будівельні матеріали, зокрема ліс, поставить виконком сільської ради.
На сході громадян обговорено також стан правопорядку у селі. Князегригорівський сільський голова Віктор Бойко подякував жителям за високу самосвідомість у справі зміцнення правопорядку. Правопорушення у селі є надзвичайною подією і степовики дорожать своїм авторитетом. Велику допомогу в реалізації наміченого надає депутат районної ради Павло Шокін.