Відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

06 лютого 2018 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.
Засідання розпочалось з доповіді голови Громадської ради Галини Зінченко, яка звітувала перед присутніми про роботу ради за 2017 рік та зазначила, що протягом звітного періоду відбулося чотири засідання Громадської ради та два засідання за «круглим столом», введення в практику заслуховування на засіданнях Громадської ради керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації з того чи іншого напрямку діяльності або виконання районної програми, організація та участь у низці зустрічей, семінарів тощо з обговорення найактуальніших питань району. Звернула увагу, що керівниками районної влади надавалась суттєва допомога для організації роботи Громадської ради.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Трохименко подякував членам Громадської ради за проведену роботу, наголосивши на важливості конструктивної взаємодії владних структур і громадськості.
Про виконання програми розвитку інформаційного радіопростору Великолепетиського району на 2016-2020 роки присутніх поінформував заступник голови Громадської ради, член Національної асоціації адвокатів України Віктор Антипенко, який нагадав про те, що ініціаторами створення радіо «Лепетиха ФМ» є депутат районної ради Руслан Узбек та він особисто. Більше року вони разом працювали над цим проектом і вже незабаром у селищі з’явиться ще один засіб масової інформації – місцеве радіомовлення.
Як повідомив Віктор Антипенко, 27 грудня 2017 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на місцеве мовлення, на який було виставлено 12 радіочастот у 8 областях України. Одним з переможців конкурсу стало КП «Лепетиха ФМ», якому видано ліцензію на мовлення з використанням частоти 107.1 МГц у смт Велика Лепетиха. За його словами, перемога у даному конкурсі дасть можливість всебічно висвітлювати діяльність органів влади та місцевого самоврядування, донести інформацію про події у районі, області та державі до широких верств населення району.
Вимогами до програмної концепції було передбачено, що в загальному обсязі власного мовлення чотири години на добу становитимуть інформаційні передачі місцевої тематики, а решту часу – ретрансляція виключно програм суспільного мовлення. Ініціаторами створення радіо було обрано – радіо «Промінь».
Віктор Антипенко також зазначив, що, радіус покриття радіосигналу становитиме близько 25-30 км, тобто вже невдовзі радіо «Лепетиха ФМ» слухатимуть не лише мешканці нашого району, а й наші сусіди – Горностаївський та частково Верхньорогачицький райони. Місцеве радіомовлення зі своїми програмами буде виходити в ефір щодня з 08 по 10 ранку та з 17 по 19 вечора.
Присутня на засіданні головний спеціаліст матеріального забезпечення та страхових виплат Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області Наталія Проценко поінформувала присутніх про роботу відповідного відділу.
Також під час засідання було розглянуто питання щодо плану роботи Громадської ради на ІІ квартал 2018 року та узгоджено основні питання подальшої діяльності.