Відбулося засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

08 червня 2017 року за участю голови районної державної адміністрації Світлани Кумановської відбулося засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу. На засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації, голова ради Олександр Трохименко, члени районної ради.
Лікар-інфекціоніст КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Олена Руденко інформувала про стан захворюваності на ВІЛ-інфекцію. Вона наголосила, що епідемічна ситуація в районі, як і по Україні в цілому, характеризується високим рівнем поширення ВІЛ-інфекції. Станом на 01 квітня 2017 року у районі на обліку перебуває 112 ВІЛ-інфікованих, з яких 110 осіб пройшли клінічні обстеження.

Про фінансове забезпечення заходів щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та лікування хворих у 2017 році заслухано головного лікаря КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Петра Сайтарли.
Про стан здійснення профілактичної роботи щодо протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу доповіла директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Довбня, яка зазначила, що фахівцями із соціальної роботи проводиться низка профілактичних заходів щодо недопущення поширення захворювання в районі. Систематично проводиться індивідуальна робота серед представників групи ризику.
В обговоренні взяли участь члени ради, які внесли конкретні пропозиції для внесення їх у протокольне рішення.
За підсумки проведеного засідання було дано відповідні доручення.