Відбулися планові навчальні збори загонів територіальної оборони

З метою посилення обороноздатності Херсонської області та якісної підготовки підрозділів територіальної оборони 17 червня поточного року на території Великолепетиського полігону пройшли чергові практичні заняття формувань територіальної оборони Херсонської області.
Згідно з планом підготовки Збройних сил України, військовозобов’язані з Великої Лепетихи, Верхнього Рогачика,  Малої Лепетихи, Рубанівки та Князе-Григорівки пройшли одноденний курс з вогневої, тактичної та медичної підготовки.
Учасників зборів приїхав привітати заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан, який зазначив, що наша область повинна показати, що може за себе постояти.
Заступник головного комісара Херсонського обласного військового комісаріату полковник Анатолій Бондарук відзначив, що навчання проводяться для того, щоб кожен мешканець області зрозумів свою спроможність захищати рідну землю.

Перед початком навчань військовослужбовці продемонстрували учасникам зборів різновиди тактики наступу і прикриття під час обстрілів та руху військових груп. Крім того, на навчальних точках інструкторами проводилися заняття по розбиранню та збиранню автомата АК-74 та пістолета Макарова.
Відзначено високий рівень організації усього проведеного заходу. Великолепетиський військкомат, адміністрація, службовці полігону спрацювали злагоджено і грамотно. На полігоні сподобалися інструктори. Видно, що хлопці з досвідом… Та й люди, які зібралися на цьому заході, в тему увійшли швидко. Ніякого хаосу і розгубленості, порадувала присутність дівчат, які автомати розбирали та стріляли не гірше хлопців!
Ті знання, які ви отримали сьогодні, дають можливість вижити в тій дуже непростій, складній ситуації, яка буває на фронті. Ці знання – золоті, — сказала у своєму зверненні до учасників зборів голова районної державної адміністрації Світлана Кумановська. – Дякую вам всім за сміливість і витримку.