Вітання голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Трохименка з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Шановні працівників культури та аматори народного мистецтва!
Прийміть щирі вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!
Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.
Працівникам культури випала почесна місія - формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.
Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва району за самовіддану, подвижницьку працю.
Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашого краю.
Голова районної ради        Т. О. Верховська
Перший заступник голови районної державної адміністрації           О. В. Трохименко