Вітання голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Трохименка з Різдвом Христовим

Шановні жителі Великолепетиського  району!
Сердечно вітаємо вас із світлим святом – Різдвом Христовим!
Це свято сповнює наші душі добром та надією, вірою в те, що світло і правда завжди переможуть. Ми віримо в те, що мир і спокій прийдуть у нашу рідну Україну, ми віримо в те, що ми гідно пройдемо той шлях випробувань, який випав на нашу долю,  що в наших родинах завжди будуть любов і добро.
Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.
Щиро зичимо вам  щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує злагода і спокій.
Нехай Різдво буде радісним і кожна родина збереться разом, за одним столом біля ялинки, в благополуччі та мирі славить Добру Новину.
Христос Народився! Славімо Його!

Голова районної ради        Т. О. Верховська

Перший заступник голови районної державної адміністрації           О. В. Трохименко