Вітання голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Трохименка зі святом Хрещення Господнього

Дорогі мешканці Великолепетищини!
Від щирого серця вітаємо вас із святом Хрещення Господнього – третім великим святом, що завершує цикл різдвяних віншувань.
Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках, озерах стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.
Це свято ми обов’язково маємо зустріти з чистими помислами та добрими намірами, зі злагодою у серці та думках.
Тож нехай священна Йорданська вода очистить ваші душі від усіх тривог і негараздів,  а Господь наповнить ваше життя радістю і світлом, обдарує міцним здоров’ям, енергією та довголіттям.
Сердечно зичимо вам душевної гармонії та тепла, наснаги й благополуччя вам і вашим родинам.
Гармонії вам, злагоди і любові!

Голова районної ради        Т. О. Верховська

Перший заступник голови районної державної адміністрації           О. В. Трохименко