Вітання голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Трохименка з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани військової служби!

Вітаємо вас з професійним святом!
Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни, хто оберігає наші кордони.
У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.
Щира вдячність усім військовослужбовцям і ветеранам служби та найкращі побажання благополуччя й довголіття, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.
Голова районної ради        Т. О. Верховська
Перший заступник голови районної державної адміністрації           О. В. Трохименко